Vyhraje i váš souboj

Dají drtivé K.O. plísním, přírodním živlům, trhlinám i smogu. Řešení máme pro novostavby i starší domy.

Kvalita, která vás (ne)porazí

Skvěle kryjí, chrání povrch před vlhkostí, jednoduše se aplikují a hlavně – ceny vás příjemně překvapí. Navíc neškodí přírodě a vydrží i ten nejtvrdší úder.

Dobře se nanáší i ručně

Správný obsah pryskyřic totiž zaručuje velmi snadnou zpracovatelnost a jednotný vzhled povrchu.

Přihlásit se na školení

Strojní aplikace
ušetří čas i materiál

A výrazně nižší je i potřebný počet řemeslníků. Například bungalov zvládnete ve dvou lidech za pár hodin. Takže je to výhra bez boje.

1 002 odstínů
a vzorky zdarma

Tu správnou barvu můžete vybrat i online. Navíc vám doručíme vzorky zdarma, abyste si byli jistí vy i váš zákazník, že je to ta správná trefa.

Zkouknout vzorník

Kryjeme vám záda

Proškolíme vás online i ve vašem městě, klidně i přímo ve vaší firmě. Jsme připraveni za vámi kdykoli vyrazit do terénu.

Chci parťáka MAPEI

S jakými fasádními systémy přemůžete každého soupeře?

Silancolor Plus
Poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti stárnutí a plísním, je vodoodpudivý, paropropustný a porazí všechny přírodní živly. Na bázi silikonu, na novostavby i stávající budovy.

Technický list

Sisicolor
Vydrží každý úder, který mu plíseň, řasy, slunce nebo vlhkost zasadí. Navíc vede fér boj s přírodou – je totiž ekologický a nezatěžuje životní prostředí.

Technický list

Acrycolor
Poskytuje kvalitní ochranu před klimatickými podmínkami a mikroorganismy. Díky obsaženému množství akrylátu navíc vítězí v boji proti stárnutí, je omyvatelný a elastický.

Technický list

Elastocolor
Dá K.O. prasklinám i smogu a odolá extrémní zátěži. Je vhodný na novostavby a díky své elasticitě třeba i na mosty a další namáhané konstrukce.

Technický list

Silexcolor
Poradí si s renovací chalup a statků, ale i budov historické hodnoty. Takže už žádný nekonečný boj s památkáři.

Technický list

MAPE-MOSAIC
I drsňák může mít styl. Dekorativní omítky na podezdívky, sloupy nebo opěrné zdi. Vyhrají nad plísněmi i řasami a odolají mechanické námaze.

Technický list
Lepidla ETICS

Mapetherm na polystyren
Lepicí malta na bázi cementu k lepení a stěrkování polystyrenových tepelně izolačních desek.

Technický list

Mapetherm AR2
Vysoce paropropustná lepicí malta na bázi cementu k lepení a stěrkování tepelně izolačních fasádních desek EPS, XPS, MW.

Technický list
Chci parťáka
MAPEI
KDE TO SEŽENU

Jsme týmoví hráči

Nikdy vás v tom nenecháme. Přijedeme za vámi do terénu, poradíme vám s výběrem výrobků, přivezeme stroj pro nanášení fasády nebo provedeme diagnostiku povrchu.

Trénink dělá mistry

PŘIHLÁSIT SE
NA ŠKOLENÍ

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci
Sledujte náš