Jděte při spárování na jistotu

Spolehněte se na MAPEI

Epoxidové i cementové spárovačky, ale také 100% silikon a čisticí produkty. V MAPEI najdete svého favorita pro každou spárovací disciplínu. Jedno ale mají společné: vlhkosti a plísním nedají šanci.

Kerapoxy Easy Design

Epoxidová spárovačka, která dá K.O. vlhkosti a mikroorganismům. Snadno se aplikuje i čistí a vítězí tak ve sprchových koutech i v kuchyních.

Technický list

Mapesil AC

100% silikonový tmel, který vždy podá ten nejlepší výkon. Je trvanlivý, pružný a odolá plísním. Zákazníky potěší hned 40 odstíny a transparentní variantou

Technický list

Ultracolor Plus

Vytvrdne během chvíle, ale svou odolnost bude potvrzovat po mnoho let. Vysoce kvalitní cementová malta odolá vlhkosti a zabrání tvorbě plísní, v interiéru i exteriéru. Její výroba a použití mají nulový dopad na životní prostředí: jde o udržitelnou spárovačku s kompenzovanými emisemi CO2.

Technický list

Řada Ultracare

Pro perfektně čisté a chráněné povrchy a spáry. V produktech Ultracare najdete parťáky pro čistou hru, kteří vyhrávají souboje s nečistotami, plísněmi i zbytky spárovaček. Navíc povrchy chrání před skvrnami, vlhkostí či opotřebením a oživují barvy.

Zjistit více
Chci jít na jistotu s MAPEI

Spáring partner, se kterým vyhrajete každou zakázku

Barevná paleta

58 odstínů, které budou hájit vaše barvy za každých podmínek. Tito parťáci se postarají o dokonalý a dlouhotrvající výsledek.

Snadná aplikace

V tomto zápase žádná prodloužení nečekejte. Díky jednoduché aplikaci bude vaše zakázka rychle hotová.

Kryjeme vám záda

… ve všech situacích. Potřebujete poradit s aplikací? Obraťte se na naše techniky. Vybíráte top odstín? Pomůže vám appka. Chcete se neustále zlepšovat? Potkejme se na Promotour.

Trénink dělá mistry

PŘIHLÁSIT SE
NA ŠKOLENÍ

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci