5+1 důvodů proč se zúčastnit Promotour
14. 03. 2018

5+1 důvodů proč se zúčastnit Promotour

I letos projíždíme celou republiku, abychom vám představili naše novinky a tipy, jak se zdokonalit ve vašem řemeslu. Ještě jste se na Promotour nepřihlásili? Přečtěte si 5+1 důvodů, proč to udělat.

1.      Dozvíte se o nejnovějších trendech v oboru

Na Promo Tour si na své přijdou obkladači, podlaháři, fasádníci, stavaři i izolatéři. Představíme vám nejnovější trendy ve vašem oboru a především naše Mapei novinky. A nejen, že o nich budete vědět jako první, řekneme vám i o všech vychytávkách a výhodách Mapei produktů, díky kterým si ušetříte čas i námahu.

2.      Ukážeme vám, jak na to

Už se vám nestane, že nějaký produkt použijete špatně. Třeba, že zapomenete nechat tři minuty po zamíchání odstát Ultraplan Fast Track. Ušetříte tak materiál i svůj čas. Vše vám vysvětlíme, ukážeme a co náhodou zapomeneme, na to se můžete zeptat.

Mapei Promotour

3.      Zdokonalíte se ve svém řemeslu

Letošní školení jsou zaměřená především na prohlubování technických znalostí řemeslníků. Vy tak za sebou zanecháte spokojeného zákazníka, který vás určitě doporučí svým známým. Připravili jsme si pro vás zajímavá témata, pro obkladače například školení o pokládce obkladů a dlažeb velkých formátů, podlaháři se zdokonalí třeba v systémech pro pokládku podlahových krytin.

Promotour

4.      Poznáte konkurenci

Na Promotour můžete s kolegy z oboru probrat vše, čemu manželka ani vaši kamarádi nerozumí. „Mapei kolem sebe sdružuje samé fajn lidi. I když jsou ostatní vlastně konkurence, vůbec je tak neberu. Není mezi námi žádná nevraživost a na školeních vždycky dobře pokecáme,“ potěšil nás svými slovy návštěvník olomoucké zastávky Promo Tour Jiří Šimara z AC podlahy.

Mapei stanek

5.      Utužíme vztahy

Třeba jako s naším dlouholetým zákazníkem Milanem Dragounem ml. z Podlahářství Dragoun, který byl už na deseti našich školeních: „S Mapei pracoval už můj taťka, což je už nějakých dvacet let. Spousta firem mi nabízela, abych přeběhl, ale jsem věrný Mapei. Nejen jejich stavební chemie, ale celý tým je dokonalý. Vážím si skvělého servisu. Když zavolám, že něco potřebuji, kluci přijedou, poradí mi, změří vlhkost… prostě vše, co je potřeba.“

A jeden důvod na konec…

Říká se, že láska prochází žaludkem. Věříme, že to samé platí i o pracovních vztazích. Podlaháře v Olomouci jsme po školení odměnili lahodnými Mapei burgery (nebojte, nebyl v nich místo majonézy tmel). Nechte se překvapit, co pro vás přichystáme příště.

Už jste se přihlásili na termín ve vašem městě?

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci