Mapei Demo: Přijďte se podívat na vlastní oči
01. 02. 2018

Mapei Demo: Přijďte se podívat na vlastní oči

Proč školíme řemeslníky? Protože věříme v dobře odvedenou práci. Na školení Mapei Demo vám předvedeme ukázky našich výrobků stavební chemie, vysvětlíme vám, jak je správně používat a můžete se zeptat na všechno, co vás zajímá.

Školení Mapei Demo navíc přizpůsobujeme na míru tomu, co v praxi řešíte. Chceme, abyste si odnesli co nejvíce praktických informací.

Školení Mapei Demo

Jak Mapei Demo probíhá?

Nedávno jsme se zaměřili na podlaháře. Přišlo k nám celkem 49 řemeslníků, se kterými jsme si téměř 4 hodiny (samozřejmě s přestávkami na kafe) povídali o tom, jak správně připravit podklad, jak vybrat samonivelační stěrku nebo jak si ušetřit čas a práci při šití prasklin v betonu.

Předvedli jsme i několik novinek, věnovali jsme se především lepení LVT podlahových dílců, které dodají šmrnc každé koupelně nebo místnosti.

Publikum

Abychom nezůstali jen u teorie, pozvali jsme si profíka Tomáše, který divákům předvedl, jak se každý výrobek chová a co od něj čekat.

Profík Tomáš

Takto hodnotí Mapei Demo jeden z účastníků, pan Pavel Vondra ze společnosti Studio AXA, který na školení dorazil se svými kolegy:

„Musím konstatovat, že školení bylo pojato na profesionální úrovni a rozhodně to nebyla ztráta času. Zvláště oceňuji kromě teorie i praktické ukázky jednotlivých produktů. Trefou do černého byla i prezentace systému obkladu koupelny vinylem, který nám vyloženě chyběl, a museli jsme v minulosti improvizovat. Samozřejmě občerstvení bylo příjemnou tečkou za celou akcí.

Na konci školení jsme si prověřili, jestli naše diváky přednáška bavila: zasoutěžili jsme si o originální mapeiácké powerbanky. Stačilo dávat dobrý pozor a – mít rychlou ruku!

Mapei powerbanky

Kde se potkáváme?

Mapei Demo pořádáme v našem zrekonstruovaném školicím středisku kousek od Prahy v industriální zóně Říčany – Jažlovice.

Podívejte se, jak to u nás vypadá:

Školící středisko mapei demo
Účast na Mapei demo

Začínáme 16. ledna!

Chcete se i vy zúčastnit Mapei Demo a odnést si spoustu tipů a rad do praxe? Zjistit, jak zákazníkovi odůvodnit, proč používáte lepší výrobky než jiní? Nebo jen přijít na nové nápady a ušetřit si zbytečnou práci tam, kde není potřeba?

Přihlaste se k nám co nejdříve a rádi vám podržíme místo! Školení je pro naše zákazníky a partnery zdarma.

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci