Mapei v roce 2018?
13. 12. 2017

Mapei v roce 2018?

Letos jsme oslavili 80 let naší existence. Přečtěte si, co plánujeme do dalšího roku.

Co jsme si předsevzali?

Naším cílem je vás vzdělávat a posouvat dále. Na školeních Promotour, Mapei Akademie a Mapei Demo vás naučíme nejen správně zacházet s našimi produkty, ale také triky, které vám práci usnadní i urychlí. Zanechte za sebou spokojeného zákazníka, který vás doporučí přátelům.

Mapei party

K Mapei Akademii se přidá Mapei Demo

Mapei  Akademii doplní nový formát školení – Mapei Demo. Co se změní? Kapacitu účastníků zvýšíme až na 60 osob a abychom vás posunuli ve vašem oboru dále, zaměříme se na pokročilejší technologie. Zdokonalíte se třeba ve velkoformátových obkladech.

Z témat si vyberou fasádníci, podlaháři, stavaři i obkladači. Změní se i samotná forma školení. Náš technik předvede, jak se s technologií pracuje a vy se ho můžete ptát na vše, co vás k tématu napadne. Postup si můžete i sami vyzkoušet.

Pokračujeme v PromoTour

I letos projedeme celou republiku, abychom vám představili zajímavé technologie a ukázali jejich použití v praxi. Vyjíždíme v lednu! Přihlaste se na termín do vašeho města a zdokonalte se v řemeslu.

  • Termíny a místa konání PromoTour budeme postupně přidávat sem.

Mapei Camp se spojí v jeden

Co vznikne, když spojíte Mapei Camp pro Moravu a pro Čechy? Ještě větší a lepší Mapei Camp! Uskuteční se 9. – 10. června v Rekreačním areálu Pod Templštýnem. Pokud chcete být jeho součástí, obraťte se na svého Mapei obchodníka.

Stále fandíme týmu Mapei Merida Kaňkovský

Letos juniorští cyklističtí závodníci posbírali po republikových šampionátech 15 medailí. Příští rok se pokusí prosadit ve světové konkurenci a my věříme, že se jim to povede.

Jaké jsou vaše plány na rok 2018? Doufáme, že se vám povede každý projekt, na kterém se chystáte pracovat. Zůstaňte s námi :).

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci