Mapei v roce 2019: Nové výrobky a videa pro řemeslníky
30. 01. 2019

Mapei v roce 2019: Nové výrobky a videa pro řemeslníky

Mapeiáci, jak jste přivítali Nový rok? My máme oslavy úspěšně a bez nehody za sebou a rozhodli jsme se shrnout pro vás to nejlepší, co vás s Mapei čeká v roce 2019. Pojďme na to!

Rozšiřujeme sortiment výrobků

V roce 2019 můžete vyzkoušet naše novinky Aquaflex Roof Premium a Mapestop Cream.  

Jak už název napovídá, hydroizolaci Aquaflex Roof Premium využijete především na střechách nebo balkonech. Snadno se s ní pracuje a ušetříte díky ní spoustu času – jak s její přípravou, tak díky rychlému vysychání. Bez problémů odolá dlouhé roky větru, dešti i slunečním paprskům a nerozhodí ji ani kaluže vody. Protiskluzné vlastnosti pak pojistí bezpečnost hydroizolace bez nutnosti nanášení dalších řešení.

Aquaflex Roof
Jednou z novinek je hydroizolace Aquaflex Roof Premium

Další novinkou, která určitě stojí za pozornost, je emulze Mapestop Cream, která vytváří chemickou bariéru proti vzlínající vlhkosti. Snadno se nanáší a nemusíte ji složitě připravovat – je nachystaná k okamžitému použití.

O těchto i našich dalších novinkách se brzy dozvíte na našem Facebooku.

PromoTour pokračuje: Přijedeme i k vám!

Nestihli jste se loni přihlásit na naši putovní akci PromoTour? Nevadí. V lednu vyrazil PromoTruck z Brna a opět navštívíme města na Moravě i v Čechách. Letos vám naši technici mimo jiné představí způsoby měření a diagnostiky podkladu.

Mapei Demo & Akademie pro řemeslníky

Kromě PromoTour se opět můžete těšit i na další praktická školení pro profesionály, na kterých se zaměříme na témata z praxe.

  • Mapei Demo: připravujeme dalších 3 školení v  Čechách a 4 na Moravě
  • Mapei Akademie: čeká na vás 1 školení v  Čechách a 1 na Moravě

Z témat si vyberou fasádníci, podlaháři, stavaři i obkladači. Technik vám názorně předvede, jak se s technologií pracuje a vy se ho můžete ptát na vše, co vás k tématu napadne. Postup si můžete i sami vyzkoušet.

Nezapomeňte se přihlásit, školení budou pro naše zákazníky opět zdarma!

Chystáme praktické video návody

Správný postup šetří řemeslníkovi vzácný čas. Proto jsme natočili sérii video návodů, jak pracovat s našimi nejpoužívanějšími výrobky a systémy. Naučíme vás, jak správně zrealizovat jednotlivé kroky a vyhnout se zbytečným chybám při zpracování.

Přidejte se do skupiny profíků

Na Facebooku jsme pro vás připravili ještě jednu novinku: založili jsme skupinu pro profíky. Můžete se v ní zeptat na cokoliv, co vás zajímá a sdílet své aktuální zkušenosti s dalšími řemeslníky.

Přidejte se do skupiny pro všechny řemeslníky.
  • Do skupiny Makej s Mapei se můžete přidat na našem Facebooku

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci