Novinky z Mapei dílny, které musíte vyzkoušet
17. 05. 2018

Novinky z Mapei dílny, které musíte vyzkoušet

Slyšte, slyšte! Máme pro vás spoustu novinek a nemůžeme se dočkat, až je vyzkoušíte.

Mapecoat ACT – hygiena na prvním místě

Na začátek vám představíme tak horkou novinku, že ji ještě nemáme v nabídce! Vytvořili jsme pro vás speciální smaltové barvy, které využijete při práci v zařízeních, kde je důležité dbát na zvýšené hygienické podmínky. Mapecoat ACT 021 a Mapecoat ACT 196 výrazně snižují šíření bakterií a jsou dostupné ve více než 1000 barevných odstínech.

Obě barvy jsou odolné proti mechanickému poškození a omyvatelné. Mapecoat ACT 021 jsme vyvinuli speciálně pro potravinářský a nápojový průmysl. Je odolná proti plísním a splňuje požadavky HACCP (Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů).

Noční bar

Mapecoat ACT 196 uplatníte zejména v zdravotnických zařízeních – bakterie si na ni jen tak nepřijdou a splňuje normy ISO 22196.

Aquaflex Roof Premium – rychlá pomoc pro terasy

Hydroizolační emulze Aquaflex Roof Premium se skvěle hodí na obnovu teras a balkonů – obnoví ochranu před vodou a vlhkostí a zároveň povrch barevně sjednotí. Výhodou je také výsledná světle šedá barva, která odráží sluneční paprsky, s přehřátou terasou je tak nadobro konec. Díky hydroizolační emulzi už nebude hrozit, že zákazník po dešti na terase uklouzne – je totiž protiskluzová.

Aquaflex Roof Premium vám ušetří čas i práci, je totiž připravený k okamžitému použití a rychle vysychá.

Pohled na terasu shora

Planex HR – batmobil mezi samonivelačními stěrkami

Nejprve se pořádně usaďte. Sedíte? Vyvinuli jsme pro vás samonivelační stěrku, která se hodí na vlhké podklady! A co víc? Je vhodná pro použití nejen do interiéru, ale i do venkovních prostorů. To, o čem se vám zdálo jen v nejdivočejších snech, je konečně realita.

Ultrabond Eco MS4 LVT – ideální volba pro vinyly

Trvale voděodolná lepidla Ultrabond MS4 LVT a UltrabondEco MS4 LVT Wall využijete při lepení vinylových dílců. Neplýtvejte zbytečně materiálem – díky skladování v aluminiovém pytli lepidlo zůstává po otevření ve stejném stavu. Pokud chcete jednokomponentní lepidla používat opakovaně, uzavřete pytel elektrikářskou sponkou.

Jakou vychytávku byste uvítali vy? Napište nám do komentářů na Facebooku.

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci