Technický servis MAPEI: Pomůžeme při aplikaci materiálů i s diagnostikou podkladu
29. 11. 2021

Technický servis MAPEI: Pomůžeme při aplikaci materiálů i s diagnostikou podkladu

V MAPEI to pro nás nákupem nekončí. Nevíte si s něčím rady? Obraťte se na naše techniky! Přijdeme za vámi, změříme a vyhodnotíme stávající situaci, proškolíme vás, ukážeme, jak s výrobky pracovat a také dohlédneme na správný pracovní postup.

Co si představit pod pojmem technický servis?

Kvalita je pro nás na prvním místě a záleží nám na tom, aby i vaše projekty byly zhotoveny na 100 %. Proto jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete poradit. Koupili jste naši stavební chemii poprvé a nejste si jistí konzistencí materiálu nebo pracovním postupem? Čeká vás jako stavební firmu velká zakázka a chcete řemeslníky proškolit? Zavolejte nás na pomoc!

V České republice vám se stavební chemií pomáhá 7 techniků MAPEI a podniknou za vámi až 210 výjezdů měsíčně!

S čím se na nás obrátit?

Prodejem stavební chemie to u nás nekončí a rádi za vámi přispěcháme, kdykoliv potřebujete pomocnou ruku. MAPEI je prostě parťák! Poradíme vám s technickými parametry materiálu, ale také pomůžeme se stavbou vašeho projektu od A až po Z. Co všechno naši technici nabízí?

Profesionální poradenství

Nevíte, jak začít, co za výrobek zvolit nebo zvažujete celkový postup? Přijedeme za vámi na návštěvu osobně. A že chodíme, co to jde –⁠ ročně za vámi podnikneme až 2 500 výprav! Situaci přece nejlépe posoudíme na vlastní oči a o to rychleji navrhneme ideální řešení. Máte defekt na fasádě, pustili jste se do opravy balkonu nebo řešíte komplikovanější podklad? Servisní technici vám poradí s výběrem správného materiálu, ale také vás naučí, jak při práci postupovat a upozorní na to, co je potřeba odstranit nebo předělat.

Konzistenci aplikované směsi můžete prověřit rozlivovou zkouškou

Kontrola provádění a zaškolení řemeslníků

Ano, přijdeme za vámi i na stavbu. Máte stavební firmu a čeká vás zakázka, kde důležitou úlohu sehrají naše produkty? Ať už je to aplikace průmyslové podlahy nebo nátěrového systému na epoxidové bázi, s kterým nemáte zkušenost – přizvěte na pomoc MAPEI. Dohlédneme na to, abyste se stavební chemii pracovali správně a řemeslníky zaškolíme přímo na místě.

Víte, že dilatační spáry se už nenosí? Ukážeme vám, jak na velkoformátové dlažby moderně a proškolíme vás v aplikaci systému MAPETEX.

Organizovaná školení

A to na různá témata –⁠ od tvorby dokonalého podkladu přes lepení až po spárování. Na své si jednoduše přijdou všichni. Během letního PromoTour jezdíme za vámi. Připojit se k nám ale můžete i online přímo z obýváku, a to na Online Akademii. Jste profík, který nedá na vzdělávání v oboru dopustit a baví vás zkoumat i pokročilejší technologie? Stavte se za námi na MAPEI Demo!

Vyzkoušejte strojní aplikaci, která vám ušetří čas i peníze

Zkoušky materiálů

Chystáte se lepit dřevěnou podlahu na betonový podklad, ale nevíte, jak kvalitní a soudržný beton je? I když jste skvělý podlahář, který nalepí dřevěné parkety levou-zadní, pomoc s měřením kvality podkladu jistě bodne. Přivolejte na diagnostiku technika.

  • Odtrhovými zkouškami zjistíme, zda je podklad soudržný a bezpečný pro lepení dlažeb nebo aplikaci dalších materiálů.
  • Také vám změříme zbytkovou vlhkost podkladu, což se může hodit například při lepení PVC na cementový nebo anhydritový nátěr. S námi máte jistotu, že PVC se po nalepení nezvlní.

A co víc, s diagnostikou vám rádi pomůžeme i na velkých železobetonových konstrukcích, jakými jsou mosty nebo opěrné stěny.

Přizvěte na realizaci techniky MAPEI a ujistěte se, že vaše zakázka je připravena na 100 %! Tady najdete všechny potřebné kontakty.

Jsme tu pro vás i online

Problémy se stavební chemii s vámi řešíme i v naší poradně pro řemeslníky, kde si můžete přečíst i starší, už zodpovězené dotazy. A neváhejte se nám ozvat ⁠také na sociálních sítích – najdete nás na Facebooku nebo Instagramu, kde se můžete spojit a diskutovat problémy z praxe i s dalšími řemeslníky.

Tak co, využijete služby technického servisu MAPEI? Přejeme hodně zdaru ve vašich projektech a těšíme se na spolupráci!

Související články

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci