Technický servis MAPEI: Poradíme při aplikaci materiálů i s diagnostikou podkladu
18. 04. 2023

Technický servis MAPEI: Poradíme při aplikaci materiálů i s diagnostikou podkladu

V MAPEI to pro nás nákupem nekončí. Nevíte si s něčím rady? Obraťte se na naše techniky. Přijedeme za vámi, vyhodnotíme stávající situaci, proškolíme vás, ukážeme, jak s výrobky pracovat, a dohlédneme na správný postup.

S čím se na nás obrátit?

Kvalita je pro nás na prvním místě a záleží nám na tom, aby i vaše projekty byly zhotoveny na 100 %. Proto jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete poradit. Co všechno naši technici nabízí?

V České republice vám se stavební chemií pomáhá 7 techniků MAPEI a podniknou za vámi až 210 výjezdů měsíčně.

Profesionální poradenství

Nevíte, jak začít a který výrobek zvolit? Zvažujete správný postup? Přijedeme vám poradit osobně. A že cestujeme, co to jde –⁠ ročně za vámi podnikneme až 2 500 výprav. Situaci zhodnotíme na vlastní oči a rychle navrhneme ideální řešení. Máte defekt na fasádě, pustili jste se do opravy balkonu nebo řešíte komplikovanější podklad? Naši technici vám poradí s výběrem správného materiálu, ale také vás naučí, jak při práci postupovat, a upozorní na to, co je potřeba odstranit nebo předělat.

Dotazy ohledně stavební chemie řešíme také online v naší poradně pro profesionály. Zde si můžete přečíst i starší, už zodpovězené dotazy. 

Jsme připraveni podat vám pomocnou ruku

Zaškolení řemeslníků a organizovaná školení

Vaše kolegy rádi proškolíme přímo na stavbě. Zároveň se s námi můžete setkat na akcích Cinema Demo nebo PromoTour⁠. Během nich za vámi jezdíme po celé ČR a radíme se vším od přípravy dokonalého podkladu přes lepení až po spárování.

Podívejte se, jak naše PromoTour probíhá

Zkoušky materiálů a kontrola provádění

Chystáte se lepit dřevěnou podlahu na betonový podklad, ale nevíte, jak kvalitní a soudržný beton je? I když jste skvělý podlahář, který nalepí dřevěné parkety levou zadní, pomoc s měřením kvality podkladu bodne. Přivolejte na diagnostiku technika MAPEI.

Odtrhovými zkouškami zjistíme, zda je podklad soudržný a bezpečný pro lepení dlažeb nebo aplikaci dalších materiálů. Také vám změříme zbytkovou vlhkost podkladu, což se může hodit například při lepení PVC na cementový nebo anhydritový nátěr.

S diagnostikou vám rádi pomůžeme i na velkých železobetonových konstrukcích, jako jsou mosty nebo opěrné stěny.

Máte stavební firmu a čeká vás zakázka, kde důležitou úlohu sehrají naše produkty? Ať už je to aplikace průmyslové podlahy nebo nátěrového systému na epoxidové bázi, se kterým nemáte zkušenost – přizvěte nás na pomoc.

Ujistěte se, že je vaše zakázka bezchybně připravena. Tady najdete všechny potřebné kontakty.

Jsme pro vás i na sociálních sítích

V online světě MAPEI kromě poradny najdete také na Facebooku nebo Instagramu. Neváhejte se s námi spojit: problémy z praxe tu můžete diskutovat i s dalšími řemeslníky. Na našem YouTube kanále navíc najdete praktické videonávody.

Využijete i vy služby technického servisu MAPEI? Pokud ano, už teď se těšíme na spolupráci!

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci