Vánoční zakázky: Čeho se obávat a jak se správně připravit?
20. 12. 2022

Vánoční zakázky: Čeho se obávat a jak se správně připravit?

Svátky klidu, míru a rodinné pohody. Bylo by to hezké, ale občas se realita liší. O svátcích a na Nový rok se milovník řemesla jen tak nezastaví. Tušíte, jaké zakázky vás mohou potkat?

1. Omítka v ohrožení

Létající špunty od šampusu mohou udělat na omítkách neplechu, která bude potřebovat profesionální zásah. Při samotném nanášení omítky se hodí zvolit barvy, které skvěle kryjí a vdechnou zdím nový život. Sáhněte po barvách, které chrání povrch před vlhkostí a vodou.

2.  Nežádaná nadílka

Zimní dny jsou nejkrizovější období pro vznik plísně. V domech se málo větrá, tvoří se vlhko, což hraje plísním do karet. Na rizikových místech myslete na prevenci. Tím pravým pomocníkem vám bude Silancolor Tonachino Plus, který účinně odpuzuje plísně i vodu.

Prskavka dokáže v domácnosti nadělat pěknou neplechu
Prskavka dokáže v domácnosti nadělat pěknou neplechu

3. Vánoce v jednom ohni

Prskavky a svíčky vytváří tu správnou sváteční atmosféru, ale také dovedou napáchat pěknou neplechu. A tak se na vás zákazník obrací s ohořelou omítkou nebo propálenou podlahou. Dopřejte jim vánoční zázrak a při opravách si nechte záležet do posledního detailu pomocí spárovacích hmot.

4. Nešikovné ruce kutila

Pod stromečkem našel vrtačku, a tak se pustil do práce: „Na co platit profesionála, to si můžu udělat sám!“ Brzy na to ale dostáváte telefonát, jestli byste náhodou nemohli něco předělat, a po příjezdu ke klientovi se nestačíte divit.

O svátcích a na Nový rok se často řemeslník jen tak nezastaví
O svátcích a na Nový rok se často řemeslník jen tak nezastaví

Šťastné a veselé bez pohrom!

Jaký je váš největší strašák během vánočních svátků? Sdílejte své zkušenosti v naší facebookové skupině pro profíky – Makej s MAPEI.

Používejte kvalitní materiály od ověřených výrobců. Produkty, se kterými vás nepřekvapí žádná vánoční pohroma, najdete u našich prodejců.
Přejeme klidné Vánoce bez náročných výjezdů a nevyžádané nadílky!

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci