MAPEI vyjíždí školit své zákazníky s novým PROMOTRUCKEM

Každý rok vyráží výrobce stavební chemie MAPEI na školení PROMOTOUR po celé České republice, které nejen řemeslníkům přináší materiálové a technologické novinky z oboru.

Letošní ročník odstartoval 15. ledna v Brně a v následujících měsících zavítá i do dalších měst. MAPEI chce v roce 2024 navštívit více prodejních míst, což umožní rychlost a flexibilita nového PROMOTRUCKU, díky tomu je možno zajistit 2-3 školení den. PROMOTRUCK je navíc podstatně prostornější a poskytuje účastníkům větší komfort.

Řemeslníci za námi nemusí cestovat daleko, což naprostá většina z nich vzhledem k velkému pracovnímu vytížení oceňuje, popisuje marketingový manager společnosti MAPEI Michal Horák. 

Odborným školením s názvem Promotour se MAPEI věnuje už od roku 2011. Jejich cílem je předávat novinky ze světa stavební chemie, vzdělávat a na praktických ukázkách řemeslníky učit, jak si mohou každodenní práci zjednodušit, aniž by výsledek ztratil na kvalitě. Na své si přijdou izolatéři, obkladači, podlaháři, fasádníci i stavaři.

„Letos se zaměřujeme na nová témata z oblasti keramiky, střech, izolace spodní stavby, ale i na běžnější problémy, které provází řemeslníky každodenní praxí. Kromě toho celou Promotour prostupuje téma udržitelnosti a šetrnosti nejen s ohledem na životní prostředí, ale také nová akvizice doplňků Profilpas,“ dodává Horák. 

Pro stálé i nové zákazníky společnosti MAPEI jsou školení zcela zdarma. Řemeslníci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na webu makejsmapei.cz.

MAPEI

Společnost MAPEI patří mezi přední světové výrobce chemických produktů pro stavebnictví. V České republice působí už přes 30 let a řemeslníkům nabízí vysoce kvalitní, snadno použitelné a cenově dostupné produkty i technickou podporu vždy připravenou poradit.

MICHAL HORÁK
Marketing manager
horak@mapei.cz

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci