Balkon hotový za 13 hodin? S Fast Trackem toho stihnete víc
10. 08. 2017

Balkon hotový za 13 hodin? S Fast Trackem toho stihnete víc

Šikovný řemeslník má práce nad hlavu a hledá způsoby, jak všechno stihnout a zároveň za sebou zanechat perfektní výsledek, se kterým je zákazník spokojený. V dnešním článku vám poradíme, jak při pokládání dlažby na balkóně využít produkty Fast Track a ušetřit čas, který můžete věnovat dalším zakázkám!

Klasický scénář: Najdete se v něm?

Určitě to dobře znáte – vyrovnáte si podklad, zaizolujete ho a… několik hodin čekáte. Pak nanesete další vrstvu a… opět musíte čekat, až hydroizolace vyzraje a vy můžete konečně položit dlažbu. Zakázka stojí a vám nezbývá, než vrátit se za dva dny a práci dokončit.

Zbytečně jezdíte všude na dvakrát, trčíte v zácpě a zákazník vám každých pět minut volá: „Kde, proboha, jste?“ A to není to nejhorší: Manželka zákazníka je nervózní, že její balkon připomíná válečnou zónu a vy celou dobu jen trnete, aby nepřišla velká bouře – ještě pořád nemáte zaspárováno a všechna námaha by vyšla nazmar!

Tomuto scénáři naštěstí můžete předejít, a to ne na úkor kvality. Vyzkoušejte výrobky s označením Fast Track Ready System. Díky nim totiž zvládnete dokončit balkon během jednoho dne a ještě to stihnout domů na fotbal.

Co je to Fast Track?

Fast Track je označení rychleschnoucích a rychle tvrdnoucích výrobků Mapei, které umožňují urychlit některé procesy, například hydroizolaci, lepení, nebo spárování. Zachovávají si přitom tu nejvyšší kvalitu, takže se nemusíte bát, že základ popraská, nebo že dlažba nebude držet.

  • Výhoda pro řemeslníky: Ušetří se čas, který můžete věnovat jiným zakázkám
  • Výhoda pro zákazníka: Za pár hodin má doma čisto a klid, s výsledkem je spokojený
Fast track

Jak to funguje: Balkon je pochůzný za 13 hodin!

Klasickou situaci jsme popsali na začátku článku, teď si krok za krokem ukážeme, čeho můžete s Fast Trackem dosáhnout i vy!

  1. V 8:00 ráno nanesete kotvený potěr Mapecem Pronto do čerstvého adhezního můstku Eporip
  2. V 11:00 provedete hydroizolaci nanesením první vrstvy Mapelastic Turbo, nainstalujete gumovou pásku Mapeband a vložíte síťovinu Mapenet 150
  3. Ve 12:00 už aplikujete druhou vrstvu hydroizolace Mapelastic Turbo 
  4. Dejte si svačinu, ale nikam se nevzdalujte. V 15:00 totiž můžete lepit dlažbu! Použijte rychlé lepidlo Elastorapid
  5. V 18:00 už spárujete – naneste výrobek Ultracolor Plus a na dilatační spáry použijte výrobek Mapesil AC (pokud jste použili provazec Mapefoam)
  6. Ve 21:00 je balkon pochůzný a váš zákazník jde spát spokojený!

Máte s produkty Fast Track vlastní zkušenost? Nebo je teprve plánujete použít? Dejte nám v komentářích vědět, jak se vám s produkty pracovalo!

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci