Reference: Prodejna Nike v outletovém centru
31. 05. 2018

Reference: Prodejna Nike v outletovém centru

Slyšeli jste o nově otevřeném outletovém centru v Tuchoměřicích, které je největší v České republice? Po naší stavební chemii se můžete projít v prodejně Nike.

Rychle a kvalitně

Při rekonstrukci podlahy na řemeslníky čekaly dvě výzvy – vše muselo být rychle hotové a připravené pro otevření. Zároveň bylo třeba použít materiály, které zvládnou velké zatížení. Davy slídící po těch nejvýhodnějších totiž slevách umí dát podlaze zabrat.

Prostory Nike Outlet Tuchomerice

Realizační firma zvolila pro zpevnění podkladu podlahy epoxidovou pryskyřici Mapefloor I 910. Dvousložkové epoxidové pojivo Primer SN, které slouží i jako penetrace,  zpevnilo popraskaný a oslabený podklad z cementového potěru. Protože celý proces musel být co nejrychlejší, přišel na řadu i urychlovač Epoxy Speed, díky kterému vytvrdne epoxidové pryskyřice dřív, než si zákazník vybere boty na běhání. Další fígl pro lepší pevnost a stabilizaci prasklin v podkladu je síť Rete 320 ze skelných vláken v kombinaci s Primerem SN.

Nike Outlet Tuchomerice prodejna

Proti čmouhám i opotřebení

Na podlahu použili řemeslníci samonivelační cementovou stěrkou Ultratop, která je univerzální – perfektně se hodí do domácností i průmyslových staveb, kde denně podlahu zatěžuje vysoký provoz anebo těžké stroje. Pokud stěrku vybrousíte a vyleštíte, získáte elegantní třpytivý efekt.

Velký výběr tenisek v Nike Outlet

Protože prodejna přivítá denně stovky zákazníků, bylo důležité vybrat finální nátěr, na kterém se nepodepíšou stopy z mokrých bot nebo čmouhy od podrážek. To skvěle splňuje Mapecrete Stain Protection. Polomatný metalizovaný vosk Mapelux Opaca pak zvyšuje odolnost proti opotřebení, usnadňuje údržbu podlahy a je jednoduché ho kdykoliv obnovit.

Jak se vám výsledek líbí? Napište nám do komentářů na Facebooku.

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci