Reference: Tenisové kurty v Zábřehu
18. 04. 2018

Reference: Tenisové kurty v Zábřehu

Víte, že produkty Mapei si poradí i se sportovními systémy? Podívejte se na naši referenci tenisových kurtů v Zábřehu.

Každý sport má specifické nároky na povrch, proto jsme rozdělili naše sportovní systémy do tří kategorií: multisport například pro míčové hry, speciální sportovní povrchy, kam spadají například velodromy nebo in-line dráhy a tenisové systémy, na které se zaměříme v dnešním článku.

V roce 2016 jsme pomocí systému Mapecoat TNS Comfort zrealizovali tenisové kurty v Zábřehu. Jaký by měl být povrch, kde se rodí budoucí Martiny Navrátilové a Radkové Štěpánkové? Především musí mít správnou tvrdost – měkké kurty jsou ideální pro amatérské hráče, zatímco na extrémně tvrdých površích se prohánějí největší tenisové hvězdy.

Tenisový kurt

Podle certifikace Mezinárodní tenisové federace (ITF) pak rozlišujeme 4 druhy povrchů podle rychlosti. Pomalý povrch je ideální pro příležitostné hráče, na nejrychlejším povrchu pak hrají profesionálové. Povrch kurtů navíc musí být také vysoce odolný, bezpečný a poskytovat hráčům při hře vysoký komfort.

Povrch tenisového kurtu

Přesně pro tyto podmínky jsme vytvořili Mapecoat TNS Comfort. Vícevrstvý systém na bázi akrylových pryskyřic můžete použít na asfaltové i cementové podklady – a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Zákazníci jistě ocení, že je bezúdržbový. Navíc si můžou vybrat z 24 barev povrchů a z 26 barev pro lajny.

Tenisový kurt v Zábřehu

Tenisové kurty tak budou nejen dobře vypadat, ale bez problému odolají velkému zatížení zapálených tenistů, silným odrazům míčů, i nejednomu rozčílenému odhození rakety.

Máte zkušenosti s realizací sportovních systémů? Napište nám do komentářů, jak jste se s nimi popasovali.

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci