Začala sezóna teras. S těmihle vychytávkami to půjde rychleji!
02. 05. 2019

Začala sezóna teras. S těmihle vychytávkami to půjde rychleji!

Také vám s pěkným počasím přibývají zakázky na rekonstrukce a stavby teras? Pusťte se do nich letos s vychytávkami, se kterými je práce lehčí a na výsledek se můžete spolehnout.

Spěchejte s rozumem (a správnou chemií)

Všichni to známe, někdy není čas ztrácet čas. Přesto se zastavte alespoň u výběru stavební chemie. Ne každá je totiž na spěchání vhodná a špatně zvolená stavební chemie znamená, že vaše práce dlouho nevydrží. A znáte to, zákazníci si mezi sebou povědí, jak dopadla jejich terasa.

Proto vždy dodržujte technologické postupy, a pokud vás tlačí čas, vyberte si chemii, která vám umožní spěchat.

Jakou? Právě o tom je dnešní článek.

Dokonale a rychle připravený povrch je základ

Nedostatečná příprava povrchu je další nešvar, který snižuje životnost vaší práce. Nikdy ji nezanedbávejte, ani ve spěchu!

Pro srovnání povrchu před hydroizolací použijte cementovou maltu Planitop Fast 330rychlým průběhem vytvrzení. Je vhodná na všechny podklady a na hydroizolaci se můžete vrhnout už po 24 hodinách.

Dokonalé utěsnění dilatačních spár

Přechody mezi zdí a podlahou před aplikací hydroizolace perfektně a snadno utěsníte s Mapebandem Easy. Je to gumový pás oboustranně povrstvený netkanou textílií, který je velmi pružný a deformovatelný. Oblíbíte si ho díky přidržitelnosti k většině podkladů a extrémní pružnosti s prodloužením do okamžiku roztržení o víc než 300 %.

Hydroizolace použitelná v létě i v zimě

Víte, že existuje hydroizolace, na kterou můžete už po 4 hodinách pokládat dlažbu? Mapelastic Turbo můžete použít, ať je venku 35, nebo 5 ˚C, a při ideálních podmínkách můžete po 4 hodinách pokračovat v práci. První vrstva je vyschlá už po hodině, druhá po třech. Použít ji přitom můžete i na ne zcela vyschlý podklad.

Kvalitní lepidlo na dlažbu

A jde se na dlažbu! Ať sáhnete po keramice, nebo po kameni, přijde vám vhod kvalitní lepidlo. Keraflex Extra S1 je dobře deformovatelné, má skvělou přídržnost a snadno se s ním pracuje.

Třešnička na dortu: spárovačka v libovolné barvě

I na spárování můžete ušetřit čas a navíc bude terasa vypadat perfektně. Použijte rychle tvrdnoucí maltu Ultracolor Plus, která je pochůzná už po 3 hodinách. A vybírat můžete z 34 barev!

Máte nějakou oblíbenou vychytávku, díky které vám jde práce líp od ruky? Napište nám ji do komentářů na Facebooku!

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci