Poradna pro profesionály

nebo

Čím lepit terasové dlaždice na beton s tekutou lepenkou? Jedná se o venkovní terasu. podkladní beton je natřen penetrací.

Anonym, 13. 12. 2017

Dobrý den, záleží na oslunění terasy, barvě, formátu dlaždic… Každopádně u standardní terazzové dlažby 300/300mm s ohledeme na exteriér a velké změny teplot bychom doporučili lepidlo Keraflex Maxi S1, s dilatací po cca 3 m. Šířka pevných spár min 4 mm. Pokud se nejedná o extrémně osluněnou terasu, je možné použít lepidlo Keraflex. Pokud byste potřeboval další informace, neváhejte se na nás obrátit.

Odpověď: Čím lepit terasové dlaždice na beton s tekutou lepenkou? Jedná se o venkovní terasu. podkladní beton je natřen penetrací.

MAPEI guru

Kde mohu zakoupit výrobky Mapei?

Petr Dvořák, 31. 07. 2017

Dobrý den, produkty Mapei je možné zakoupit u našich smluvních prodejců nebo v hobby marketech. Nejbližšího prodejce si můžete vyhledat přímo na tomto odkazu. Najdete tu i odkazy na e-shopy, kde můžete výrobky objednat.

Odpověď: Kde mohu zakoupit výrobky Mapei?

MAPEI guru

Staňte se Mapei partnerem

Pracujte s produkty špičkové kvality a zanechte za sebou výsledek, se kterým je zákazník spokojený. Doporučí vás známým a rád si vás opět najme.

Zjistit více o spolupráci